Współpraca

HellOffice to dopiero raczkujący projekt ale zakładam dynamiczny start i stałą pracę nad jego rozwojem. Mam wiele pomysłów na jego tworzenie i duży zapał do pracy.

Jestem otwarty na wszelkie propozycje współpracy. Mogę sam przygotować artykuł inspirowany Twoim produktem, usługą lub wydarzeniem. Mogę również zaplanować i poprowadzić dla Ciebie całą kampanię lub cykl artykułów. Jedyny warunek to materiał musi być związany tematycznie z pracą w domu i wszystkim co się z tym wiąże. Prowadzę również konta w mediach społecznościowych, gdzie także mogę rozwinąć opisywany temat.

Podejmę też współpracę afiliacyjną oraz barterową w przypadku, gdy produkt lub usługa ma dla mnie znaczenie i będzie ciekawy dla czytelników.

Jestem otwarty również na propozycje wspólnego pisania artykułów na HellOffice. Masz jakiś ciekawy pomysł? Coś, co zaciekawi moich czytelników? Zapraszam do kontaktu: kontakt@helloffice.pl i przesłania próbki tekstu. Otrzymasz konto redaktora i będziemy razem pracować nad tym projektem.

Więcej informacji na temat projektu, jego statystyk czy zasad i kosztów współpracy, otrzymasz po wysłaniu zapytania na mój adres e-mail.

Dziękuję z góry za wszelką pomoc przy promocji HellOffice i udostępnianie tej strony znajomym. Zapraszam do kontaktu i czekam na wasze propozycje.

Pozdrawiam
Daniel Trzciński
kontak@helloffice.pl
tel. +48 693-647-381