Straszne to jest

Nie, nie będzie o duchach – może kiedy indziej, będzie o zniewieściałych facetach w rurkach – wg mnie straszne to jest, że społeczeństwo nam niewieścieje. Sorry nie będę delikatny w tym tekście… Obrazek prezentuje, jak i dla kogo zostały stworzone spodnie rurki… 

“Pizdy w rurkach” chyba każdy słyszał to określenie, ludzie! Dokąd to wszystko zmierza, faceci zawstydzają kobiety szczupłością nóg, noszą damskie spodnie – tak, tak właśnie myślę! Żadnemu facetowi łydka się nie zmieści w rureczki, jeżeli tylko jeździ na rowerze, konno lub uprawiał jakiś męski sport – nie ma takiej opcji!.

Kiedyś dla jaj byliśmy w sklepie i w przypływie głupkowatego humoru próbowałem włożyć nogę w takie spodnie – skończyło się tym, że spodnie odcięły mi dopływ krwi i utknąłem, trzeba było nożyczek żeby wydostać moją nogę – tak, to były jedyne spodnie tego typu, które kupiłem. Do tej pory się z tego śmiejemy.

Przeraża mnie młode pokolenie mężczy…stop, wróć na to trzeba sobie zasłużyć, fuck mam problem z ich nazwaniem. Nie wiem na kim się wzorują, co nimi kieruje. Podczas mojego wczorajszego wypadu na miasto, widziałem pacjenta, który malował sobie usta – no bo, było ciepło, więc uważam, że raczej nie chronił ich od zimna… Co się tu odpierdala pomyślałem, czym dalej w miasto, tym gorzej. Owszem, widziałem paru chłopów, ale oni byli raczej w wieku zbliżonym do mojego. Za to kilku młodszych z damskimi (wg mnie) torebkami i pomalowanymi oczkami i wydepilowanymi brwiami (na klauna).

Obecnie dziewczyny zaczynają nosić spodnie, czekam tylko aż ta banda metoseksualnych pizdeczek zacznie nosić sukienki i szpilki. Torebki, szminki, pudry… zatrzymajcie świat ja wysiadam. Powinni zrobić dla nich osobne toalety

Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie i to jest fakt! Jak to śpiewała Danuta Rinn, gdzie te chłopy? Facet z torebką??? Co to ma niby być, co nimi kieruje, zbyt mało wzorców w historii? Jagiełło, lotnicy rycerze, husaria… Kto im pisze zwolnienia z wf-u? Coraz więcej tego na ulicach.

Producenci odzieży szybko podłapali temat i teraz niech normalny facet spróbuje sobie kupić spodnie, koszulę w markowym sklepie. Przymierzałem ostatnio koszulę i nie zmieściłem … ręki (wiem, wiem pomyśleliście o brzuchu ;)), jak się pytam na kogo to jest szyte, żeby nie móc przecisnąć bicepsa przez rękaw w koszuli XXL.

Chciałbym, żeby wróciła moda na bycie zwykłym facetem, zadbanym, czystym ale nadal facetem, który jest wstanie przenieść chociaż swoją wybrankę przez próg domu, wnieść lodówkę na 4 piętro i zasłonić własną piersią kobietę. Nie uważacie, że coś jest źle, jak facet ma więcej kosmetyków, kremów i innych bibelotów niż kobieta?  Niedługo nastanie moda, na przenoszenie pana młodego przez próg… o ile już nie nastała.

Prawdziwy facet nie musi się starać, żeby być męski – wystarczy, że nie będzie się starał być kobiecy…

Dziewczyny! Co o tym wszystkim myślicie?

PS. Wczoraj gratulowałem znajomej zdania na 1 kyu Aikido, złoto przeciw orzechom, że pewnie to ona musiała by bronić takiego pacjenta…

Autor: Daniel Trzciński
Praca w domu to czasem piekło! Jeśli często odczuwasz to samo to dobrze trafiłeś(aś) – wspólnie poskromimy tego demona.