O mnie

Praca w domu to czasem piekło! Jeśli często odczuwasz to samo to dobrze trafiłeś(aś) – wspólnie poskromimy tego demona.

Pojadę klasykiem: „Urodziłem się w Kowarach w 1978 roku w Styczniu. Znaczy, w połowie Stycznia. Właściwie w drugiej połowie stycznia. Dokładnie 24 stycznia.”

Ok. a tak na poważnie to życie rzuciło mnie na drugi koniec Polski i musiałem porzucić moje piękne Karkonosze, zanim to jednak nastąpiło 8 lat spędziłem niemieckiej korporacji samochodowej, później losy pchnęły mnie w okolice Kalisza – tam również niemiecki koncern a docelowo wylądowałem w Wa-wie jako Projekt Manager w pewnej firmie, 6 lat później wypatrzyli mnie koledzy ze Szwedzkiej grupy i tam też zostałem Projekt Managerem. Tak, tak jestem słoikiem, ale muszę przyznać, że nietypowym – pochodzę z Karkonoszy, mieszkam w Mazowieckim, zatrudniony jestem w Łódzkim. W wolnych chwilach zapalony motocyklista, fotograf i gadżeciarz…. i niespełniony stand-uper J który męczy żartami swoich przyjaciół, znajomych i ich znajomych.

Aaa prawie zapomniałem WIELKI miłośnik zwierząt !!!

Myślę, że na początek wystarczy, resztę się dowiecie niebawem.


marzenia się nie spełniają – marzenia się spełnia!

Strona ma na celu przedstawienia specyfiki pracy w domu i na wyjeździe  w przystępny i humorystyczny sposób. Pomysł powstał na bazie moich własnych doświadczeń i problemów z tym związanych. Mam nadzieję, że nie tylko pomoże ale też rozbawi.

Zapraszam do odwiedzenia działów współpraca i partnerzy gdzie umieściłem linki do stron osób i firm z jakimi współpracuję oraz zasady współpracy. Miło mi również będzie jeśli zajrzysz na moje profile w portalach społecznościowych i zasubskrybujesz moje strony lub kanały. Dziękuję za wszelkie udostępnienia strony i informacje o niej wśród Twoich znajomych. Życzę miłej lektury i zapraszam do kontaktu.

Daniel Trzciński